Bestuur

Maak kennis met het Bestuur van Roeivereniging De Kop:

 
voorzitter
Voorzitter
Gerard Kooiman
voorzitter@rvdekop.nl 
 
secretaris
Secretaris

Jan Jongman
secretaris@rvdekop.nl 
 Penningmeester

René Broekhoven
penningmeester@rvdekop.nl 
 
Activiteiten
Commissaris cluster Activiteiten

Stella van der Windt
activiteiten@rvdekop.nl 
 Commissaris cluster Communicatie / ICT
Igor Wormsbecher

info@rvdekop.nl
 
materiaal
Commissaris cluster Materiaal
Gerard Piek

materiaal@rvdekop.nl
 
instructie
Commissaris cluster Instructie
Saskia Brekelmans

instructie@rvdekop.nl